Za nami już dwie kolejki spotkań (podsumowanie)!

Za nami już dwie kolejki Szkolnego Turnieju FIFA 16! Powoli wyrastają nam pierwsi faworyci do wygrania turnieju, a wśród nich Kamil Maciąga (grupa 1), który jak dotąd w dwóch meczach zaaplikował rywalom aż 11 goli (przypominamy: połowa meczu trwa tylko 4 minuty)!

Jak to wygląda w pozostałych grupach? Szczególnie ciekawa rywalizacja zapowiada się w grupie 1 oraz 3, gdzie zespoły z miejsc 2-5 dzieli naprawdę niewielka różnica punktowa. Najbardziej klarowna sytuacja wydaje się być w grupie 2, gdzie gracze z dwóch pierwszych miejsc mają po dwóch spotkaniach komplet punktów i ich grupowi rywale muszą się naprawdę postarać, by dogonić czołówkę i dać sobie szansę na awans do następnej fazy.

W grupie 4 równie interesująco. Tam z kolei każdy tak naprawdę może awansować, choć prowadzi niepokonany jak dotąd Krzysztof Worwa, a tuż za nim plasuje się Przemysław Latos, który jednak do tej pory rozegrał tylko jedno spotkanie (pauzował w pierwszej kolejce). To właśnie oni wydają się być faworytami do awansu z tej grupy.

Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie! Po trzeciej serii spotkań, w przypadku wygranej, awans do następnej rundy mogą sobie już zapewnić: Kamil Maciąga (grupa 1), Jakub Udziela (grupa 2), Konrad Giżycki (grupa 2), Łukasz Kamiński (grupa 3) oraz Krzysztof Worwa (grupa 4). Żeby to jednak osiągnąć, muszą się bardzo postarać.

Zapraszamy wszystkich co tydzień w każdy poniedziałek do sali nr 25 na godzinę 14:30! Będzie się działo!