Tomasz Zięba wycofał się z rozgrywek! (+podsumowanie 3. kolejki)

Informujemy, że z rozgrywek wycofał się Tomasz Zięba (Real Madryt C.F.) z grupy 2. W związku z tym wszystkie pozostałe mu do rozegrania mecze zostały zakwalifikowane jako walkower 3:0 na rzecz przeciwnika. Aktualne są już wszystkie tabele i wyniki. Koniecznie sprawdźcie!

A co działo się w 3. kolejce?

Planowane zwycięstwo, choć dopiero w ostatnich minutach meczu wywalczył Kamil Maciąga, tym samym zapewniając sobie awans z grupy 1. z pierwszego miejsca. Pozostali gracze z jego grupy wciąż mają szanse na awans. Wszyscy! Niesamowicie ciekawa grupa! Śledźcie koniecznie wyniki.

Z powodu wycofania się z rozgrywek Tomasza Zięby, awans z grupy 2. zapewnił sobie już Jakub Udziela. Tuż za nim z dwoma punktami straty plasuje się Konrad Giżycki, któremu ostatnio powinęła się noga, co spowodowało jedynie remis w jego spotkaniu, a co za tym idzie - Konrad w ostatnim meczu fazy grupowej będzie musiał przynajmniej zremisować z liderem, by wyjść z grupy. Oczywiście przy wcześniejszym dowolnym zwycięstwie Marcina Wójciaka (Manchester City) w meczu z Piotrem Lasakiem (Real Madryt) w 4. kolejce, w której to Konrad pauzuje. Gdyby Marcin wygrał, a Konrad przegrał - to właśnie ten pierwszy przejdzie dalej.

Grupa 3. Stanisław Tylka oraz Damian Nędza po ostatnich porażkach niestety stracili już szansę na awans do fazy pucharowej. Z kolei pierwsze jak dotąd zwycięstwo odniósł w 3. kolejce Oskar Kowalczyk (4:2). Niepokonany pozostał Michał Rapacz. Liderem tej grupy pozostaje Łukasz Kamiński, który ostatnio pauzował. Tu również sytuacja jest bardzo ciekawa, bowiem każdy z wyżej wymienionej trójki może awansować i to z każdej lokaty! Walka będzie więc zacięta do samego końca!

W grupie 4. szansę na awans stracił jak dotąd jedynie Tomasz Stanek, który z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę po 3 rozegranych kolejkach. Niepokonanym liderem pozostaje Przemysław Latos - jeden z faworytów turnieju, który w ostatnim meczu z wice-liderem grupy, Krzysztofem Worwą po zaciętym meczu (1:0) potwierdził swoje umiejętności i aspiracje do wygrania rozgrywek. Tuż za nimi z trzema punktami Jakub Leja oraz Paweł Koza, którzy przy korzystnych wynikach w nadchodzących kolejkach (chłopaki muszą po prostu wygrać swoje mecze) mogą zapewnić sobie przejście do następnej rundy. Tak więc gramy do końca!!!

Takich emocji nie możecie przegapić! Faza grupowa wchodzi w decydujący etap! Gorąco zapraszamy wszystkich w poniedziałek o godzinie 14:30 do sali nr 25! Do zobaczenia!