Czas na ćwierćfinały!

Zakończyła się faza grupowa szkolnego turnieju FIFA 16. Teraz czas na ćwierćfinały.

Rozgrywki grupowe z pewnością przyniosły sporo emocji. Nie brakowało rozstrzygnięć w końcowych minutach, nie brakowało też zaciętej walki o pierwsze lokaty w grupie i awans do fazy pucharowej.

Ostatecznie do następnej rundy przeszli: Kamil Maciąg i Marcin Filas (grupa 1), Jakub Udziela i Konrad Giżycki (grupa 2), Oskar Kowalczyk i Łukasz Kamiński (grupa 3) oraz Przemysław Latos i Krzysztof Worwa (grupa 4).

Dziś na długiej przerwie w sali nr 26 rozlosowano pary ćwierćfinałowe! Prezentujemy je poniżej:

14:25: Oskar Kowalczyk - Krzysztof Worwa
14:40: Jakub Udziela - Marcin Filas
14:55: Kamil Maciąg - Konrad Giżycki
15:10: Przemysław Latos - Łukasz Kamiński

Ćwierćfinały rozegramy już w najbliższy poniedziałek - 16 listopada! Zapraszamy! Przypominamy, że w tej fazie rozgrywek mecze są już dłuższe, bo trwają 2 x 6 minut. Emocji w każdym z meczów na pewno nie zabraknie, gdyż do wygrania w turnieju są nagrody o łącznej wartości ok. 200 zł!